www.vegana.sk

Asi najväčšia ponuka rastlinných jedál a vegan produktov na Slovensku + obchod v Bratislave a Košiciach.

Objavil/a si už orechové másla?
Sú skvelou a zdravou pochúťkou, dobrým zdrojom proteínov a zdravých tukov. Skvelé len tak, na lyžičku, alebo do smoothie či aj varenia. Najlepšie nakúpiť vo veľkom, výjde ťa to lacnejšie.
zdrava vyziva eshopdoplnky ako pre športovcov, tak aj pre širokú verejnosť. Všetky ponúkane doplnky sú vyrobené výlučne v BIO kvalite, teda bez akýchkoľvek farbív, príchutí, či chemikálií.

Vegan Protein Blend od Myprotein.sk
VEGAN v menu hlavnej stránky.>

 

www.grizly.sk

Kúpiš tu všetky možné vecičky v balení – orechové másla, doplnky výživy, rastlinné proteíny, prírodnú / vegan kozmetiku. Odkazy už smerujú na vegánske produkty, ale pre istotu si over zapnutý vegan filter

www.prezdravie.sk

Podobne ako grizly.sk – taký mix všetkého.

www.biolienka.sk

Biolienka.sk je internetový bio obchod, ktorý sa špecializuje na biopotraviny, bioprodukty a zdravú výživu. U nás nájdete BIOprodukty ako biopotraviny a bio kozmetiku. Ďalej sa zameriavame na potraviny pre celiatikov, teda bezlepkové potraviny, potraviny vhodné pre vegetariánov, vegánov a potraviny bez laktózy.

 

Bohatstvo prírody

Výživové doplnky, prírodná kozmetika.

 

Vegánske proteíny

Ak cvičíš či buduješ svaly a potrebuješ oveľa vyšší príjem proteínu, tak je najjednoduchšie si ho doplniť širokou ponukou vegánskych proteínových práškov. Hráškové, konopné, sójové, ryžové – s príchuťou alebo bez, výber je široký.

Vegan proteíny od gymbeam.skVegan proteíny od myprotein.skOrechové másla od grizly.sk

Ďalšou dobrou kategóriou sú orechové másla – vysoký pomer proteínov, skvelá chuť a celkovo zdravá časť jedálníčka.

Orechové másla od gymbeam.skOrechové másla od myprotein.skOrechové másla od grizly.sk

Začať môžeš napríklad aj tu – odkaz smeruje priamo na kategóriu vegánske proteíny:

www.lunter.com

Asi najlepšie sójové produkty na Slovensku a tiež za skvelé ceny. Naše obľúbené sú ich nátierky, no nájdeš si tu aj rôzne príchute tofu, sójové párky a salámy alebo nápoje. Ich vlastnými slovami:

V spoločnosti Alfa Bio pre vás už dvadsať rokov vyrábame sójové potraviny. Naším cieľom, ku ktorému nás inšpirovala Hippokratova veta “Nech je jedlo vaším liekom”, je priniesť zdravé jedlo na váš stôl. Ak chcete vedieť, ako sme vznikli, odporúčame Vám prečítať si históriu firmy. A ak chcete poznať naše zásady a presvedčenia, prečítajte si našu filozofiu.

 

Artisara FINAL JPGwww.artisara.com

Vegánske a Fair Trade módne doplnky vyrobené na Slovensku.