Vegánskymi Hodmi zorganizoval na deň vegánstva, 1.11.2014 premiéru filmu Cowspiracy: The Sustainability Secret v tomto konci Európy. Nech sa páči, krátka fotoreportáž z podujatia, viac info o filme a prečo to je ďalší “vegan maker” pre masy…

Cowspiracy: The Sustainability Secret je projekt Kipa Andersena, ktorý sa pustil do skúmania, ako najlepšie zvrátiť globálne otepľovanie a zastaviť zmenu klímy, ktorá ohrozuje život na tejto planéte. To, k čomu sa dopracoval je šokujúce – z hľadiska toho, čo to je, ale hlavne, ako je to celosvetovo umlčované všetkými organizáciami – či už takými, ktoré tento problém spôsobujú alebo tými, ktorí by proti tomuto problému mali bojovať.

Objavil/a si už orechové másla?
Sú skvelou a zdravou pochúťkou, dobrým zdrojom proteínov a zdravých tukov. Skvelé len tak, na lyžičku, alebo do smoothie či aj varenia. Najlepšie nakúpiť vo veľkom, výjde ťa to lacnejšie.
Earthlings, no Cowspiracy neobsahuje scény (až na jednu) týrania a zneužívania zvierat, krv a veci, ktoré (hoci sú realitou a ignorovať ich neznamená že sa nedejú) odradili niektorých ľudí od pozerania Earthlings.

 Je to film, ktorý po uzretí určite otvorí oči aj tým najzarytejším oporcom vegánstva.