Sme skupina milovníkov zvierat, ktorí si povedali, že na Slovensku chýba webstránka venovaná témam ako vegánstvopráva zvierat a zdravá výživa. Tri prístupy k našim každodenným rozhodnutiam, ktoré ti spravia život zdravším, plnším a zároveň zachránia stovky cítiacich tvorov od utrpenia.

Táto webstránka tu je na zjednotenie všetkých informácií o týchto témach, pretože po dlhom bádaní na internete, a preklikávaní sa desiatkami webstránok, sme nenašli jednu centrálnu stránku po slovensky. Chceme ti takto sprístupniť všetky informácie, ktoré ti priblížia témy práv zvierat, vegánstva a ako zapadajú do tvojho života.

Stránku som rozbehol ja, Lukáš Čech (nimblecamper.com, nimble.help), a spolu s mojimi priateľmi sme vytvorili všekty texty a pravidelne pridávame nové. Pozri si náš tím na konci tejto stránky.

Objavil/a si už orechové másla?
Sú skvelou a zdravou pochúťkou, dobrým zdrojom proteínov a zdravých tukov. Skvelé len tak, na lyžičku, alebo do smoothie či aj varenia. Najlepšie nakúpiť vo veľkom, výjde ťa to lacnejšie.

Ak máš záujem pridať sa do nášho tímu dobrovoľníkov, napíš nám.  Spolu dáme ľuďom všetky informácie na to, aby dokázali urobiť to správne rozhodnutie, akým smerom sa má uberať ich život.

Zíde sa nám akýkoľvek príspevok, ktorí túto stránku obohatí, napríklad:

  • udalosti (stretnutia, prednášky, festivaly, protesty) ohľadom vegánstva, práv zvierat a zdravej výživy
  • nové fakty, výskum a informácie o vegánstve a rastlinnej strave
  • nové fakty, výskum a informácie ohľadom zdravia a ako ho rastlinná strava ovplyvňuje
  • vegánske recepty